Browser Spot

Zmniejsz koszty testowania i zwiększ zakres pokrycia testowego

Wszystko w jednym, pewnym, zautomatyzowanym środowisku do testowania stron internetowych oraz aplikacji webowych dla systemów Android i iOS. Intuicyjne użytkowanie i kompleksowe działanie. Testuj z szybkością DevOps i skutecznością Agile.

Wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego testowania UI stron internetowych i aplikacji webowych. Poznaj możliwości, jakie oferuje BrowserSpot i sprawdź, w jaki sposób możesz zwiększyć jakość swoich testów.

Przeprowadź testy automatyczne korzystając z prostej konfiguracji, bez konieczności kodowania i pisania skryptów

Dzięki technologii drag and drop możesz bez wysiłku skonfigurować automatyczne testy.

Testy wizualne

BrowserSpot wykorzystuje testy wizualne do wyśledzenia istotnych niespójności w UI.Wykryj niepożądane zmiany w swojej aplikacji lub na stronie. Wystarczy wprowadzić adres URL i wskazać urządzenia, przeglądarki i systemy operacyjne. BrowserSpot wykona zrzuty ekranów dla każdej wybranej konfiguracji i zestawi je ze sobą.

Laboratorium urządzeń w chmurze

Zwiększ skuteczność swojego pokrycia testowego, wykorzystując możliwości chmury. Testuj na rzeczywistych urządzeniach, systemach operacyjnych i przeglądarkach za pośrednictwem chmury.
Korzystaj z możliwości i zasobów naszego Laboratorium urządzeń. Posiadamy najnowsze urządzenia mobilne takie jak iPhone Xs i Xs Max, Samsung Galaxy Note 9, Huawei Y7 Prime czy Google Pixel 2.
Wykonuj testy UI we wszystkich możliwych konfiguracjach.
Skaluj zasoby naszego Laboratorium urządzeń według swoich aktualnych potrzeb i spraw, by twoja strona czy aplikacja internetowa działała płynnie na różnych urządzeniach, przeglądarkach i systemach operacyjnych.

Nie potrzebujesz wyspecjalizowanego środowiska

Zarejestruj się bez wysiłku i od razu zacznij tworzyć solidne testy.
Nie musisz instalować nowych narzędzi, specjalnych wtyczek czy programów na swoim komputerze.
Szybka i nieskomplikowana rejestracja zapewnia łatwy dostęp do platformy.
Dzięki technologii SaaS możesz po prostu cieszyć się testowaniem. Utrzymanie całej infrastruktury jest po naszej stronie.

Kompleksowe raporty

Szczegółowe raporty ułatwiające skuteczniejszą kontrolę jakości produktu.
Dokładne raporty umożliwiają odtworzenie testu krok po kroku, co znacznie ułatwia wyeliminowanie nieprawidłowości na stronie czy w aplikacji internetowej. Raporty mogą być tworzone w dowolnym momencie podczas testowania, co umożliwia śledzenie procesu na każdym etapie jego trwania. Wygenerowanie ich w formacie PDF umożliwia łatwe dzielenie się wynikami.
Otrzymuj raporty na skrzynkę mailową w formie stron internetowych. Udostępniaj wybranym osobom poprzez podanie linka, bez konieczności logowania się do portalu.

Zawsze utrzymuj jakość na najwyższym poziomie

Zaplanuj cykliczne wykonywanie testów (Continuous Integration & Continuous Delivery), by automatycznie wykrywać zmiany w nowych releasach strony czy aplikacji internetowej.
Wybierz konkretną datę i czas przeprowadzenia testu. Ustaw codzienne, cotygodniowe lub comiesięczne powtarzanie.

Zarządzaj przepływem informacji na platformie.

Usprawnij komunikację między programistami, testerami, menedżerami projektu oraz wszystkimi tymi, którzy są zaangażowani w projekt, wykorzystując jedną platformę do dzielenia się wynikami testów

.

Więcej informacji na dedykowanej tej usłudze stronie internetowej: BrowserSpot.