E-COMMERCE

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób, za pomocą Internetu, skuteczniej pozyskiwać klientów?

Zamów darmową konsultację oraz opracowanie wstępnego szkicu optymalnej strategii marketingowej dla Twojej firmy.

Dzięki dokładnej analizie Twojej strony branżowej oraz prowadzonych przez Ciebie kampanii, pomożemy Ci usprawnić Twoją strategię marketingową.

Dowiedz się na ile wiarygodna dla wyszukiwarek internetowych jest Twoja strona, jak wypada na tle konkurencji oraz co możesz zrobić żeby poprawić te wyniki i jak najlepiej wykorzystać Twoją obecność w sieci.

W czasie konsultacji dowiesz się między innymi o:

  • skuteczności Twojej strony branżowej,
  • wskazówkach odnośnie optymalizacji strony internetowej, umożliwiającej skuteczne pozyskiwanie potencjalnych i realnych klientów.

Pamiętaj, że nasza oferta jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca! Wypełnij formularz i poznaj tajniki efektywnego marketingu internetowego.

Pobierz e-book na temat e-commerce


Czy Twoja firma potrzebuje leadów sprzedażowych

Liczba pracowników

Stanowisko


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Clickray sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu realizacji usług świadczonych przez spółkę Clickray sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.