FIRMA TECHNOLOGICZNA

Jeśli jesteś marketerem lub osobą zarządzającą spółką technologiczną, która tworzy, wdraża lub sprzedaje rozwiązania IT dla różnych branż, musisz stale konkurować na dynamicznie zmieniającym się rynku. Jeśli w swojej pracy mierzysz się ze zróżnicowanymi wyzwaniami i pragniesz poprawić wyniki swoich działań w zakresie

  • Rozwoju biznesu poprzez zwiększanie liczby klientów i edukowanie rynku na temat Twoich rozwiązań
  • Zwiększania satysfakcji z obsługi bieżących klientów
  • Wyróżnienia się na tle konkurencji
  • Wykorzystania witryny internetowej jako centrum ekosystemu działań rynkowych
  • Integracji działań zespołów sprzedaży i marketingu
  • Monitorowania stopnia efektywności podejmowanych aktywności sprzedażowych i marketingowych

Wypełnij poniższy formularz i dowiedz się jak pomagamy firmom takim jak Twoja zyskać przewagę konkurencyjną dzięki zastosowaniu metodologii inbound marketingu i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych na platformie HubSpot.

Pobierz e-book na temat firm technologicznych


Czy Twoja firma potrzebuje leadów sprzedażowych

Liczba pracowników

Stanowisko


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Clickray sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu realizacji usług świadczonych przez spółkę Clickray sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.